вторник, 25 января 2011 г.

Механічні протиугонні кошти.

замок керма

Стрімкий розвиток технологій і активне впровадження електронних систем у всіх сферах життя не могло оминути такий сектор, як протиугінні системи. З'являються все більш досконалі електронні протиугінні системи, які, по ідеї, повинні гарантувати абсолютне збереження автомобіля, на яку такі системи встановлені.

Здавалося б, це повинно привести до того, що механічні протиугінні кошти мали б зникнути як клас. Але цього не відбувається. Навіть навпаки: поряд з розвитком електронних протиугінних систем, механічні також розвиваються, з'являються нові види, а традиційні удосконалюються. З чим же це пов'язано?
Справа в тому, що сучасні автовикрадачі також беруть на озброєння всі досягнення прогресу і не зупиняються у своєму розвитку. Тому через деякий проміжок часу після виходу навіть найсучаснішої і просунутої протиугінної системи знаходяться люди, які швидко і без особливих проблем обходять усі рівні захисту і автомобіль стає жертвою автовикрадачів. Що вже тоді говорити про недорогий автосігналізіціі, яка у досвідченого викрадача може викликати лише посмішку?

Зрозуміло, це зовсім не означає, що встановлення сигналізації з електронним іммобілайзером справа марна і непотрібне. Адже існують різні категорії автокрадіїв, не всі з яких фахівці. Наприклад, звичайна недорога електронна протиугінна система гарантовано захистить автомобіль від групи нетверезих підлітків, які вирішили взяти Ваш автомобіль «напрокат» без Вашого на те дозволу. А частенько ще й відлякає злодія, що спеціалізується на викраденні автомагнітол.


Тому дублювання електронної протиугінної системи механічної виглядає оптимальним варіантом. Чим же гарні останні? По-перше, вони значно доступніші за ціною. По-друге, не вимагають періодичної заміни елементів живлення. По-третє, їх встановлення в більшості випадків не вимагає залучення кваліфікованих фахівців - механічний блокіратор встановлюється безпосередньо самим водієм протягом декількох секунд. По-четверте, більшість механічних блокіраторів оснащене володіють високою стійкістю до злому класичними або кодовими замками, для виламування яких автовикрадача довелося б витратити дорогоцінний в таких випадках час і привернути до себе додаткову увагу, викликане виробленим при цьому шумом.

Найбільш популярними механічними протиугінними засобами є наступні: блокіратори рульового колеса, блокатори педалей і блокатори коробки передач.
Блокіратор рульового колеса - один з найбільш простих і дієвих видів механічних протиугінних систем. Являє собою, як правило, штангу, що кріпиться до керма спеціальним замком і, таким чином, перешкоджає його повороту. Існує кілька різновидів даних блокіраторів, в тому числі ті, які одночасно блокують одну з педалей автомобіля. Часто блокіратор керма, пофарбований яскравою фарбою, робить на потенційного автовикрадача психологічний ефект, примушуючи відмовитися від злочинних намірів через досить надійного замку, якими обладнуються дані пристрої.

замок керма

Блокатори педалей - спеціальні пристрої, що не дозволяють педалей рухатися вниз, при цьому маючи складним для виламування замком і доступною ціною. З недоліків слід відзначити необхідність під час установки лазити під рульову колонку і те, що при експлуатації в складних погодних умовах для запобігання вимазиванія педалями рук доводиться одягати рукавички.


Блокіратор коробки передач - більш складне в установці пристрій, який жорстко кріпиться безпосередньо до корпусу автомобіля. При цьому спеціальний замок блокіратора, створений на основі телескопічних пінів, знаходиться в салоні і при повороті ключа блокує можливість перемикання передач. Пристрій виготовляється з надміцної сталі. Вперше воно було вироблено ізраїльською компанією «Mul-T-Lock» тому часто всі пристрої даного виду називають мультлокамі.


Існують механічні протиугінні пристрої та зовнішнього застосування - зазвичай у вигляді блокіраторів колеса, але незручність установки в похмуру погоду є істотним недоліком.
Вибирайте те, що більше подобається і механічні протиугонні засоби допоможуть зберегти Ваш автомобіль в цілості й схоронності.

Комментариев нет:

Отправить комментарий